Wat is daarvoor volgens u belangrijk?
Gemeente Eindhoven doet samen met de Open Universiteit onderzoek naar gezond ouder worden. Zo willen wij meer te weten komen over wat 65-plussers nodig hebben voor een gezond en prettig leven, en hoe daaraan in eigen wijk kan worden bijgedragen.
Wat houdt dit in en wat heeft uw wijk daaraan?
Het doel van ons beweegprogramma Actief Plus, is om 65-plussers bewust te maken van hun eigen beweeggedrag en aan te moedigen om voldoende te gaan of blijven bewegen. Deelnemers ontvangen binnen vier maanden drie keer een persoonlijk beweegadvies, dat is afgestemd op hun persoonlijke kenmerken en interesses. Zo helpen wij 65-plussers om bewegen leuk te maken, zodat het ook makkelijker is om het vol te houden. Actief Plus is sterk verbonden met uw wijk of dorp, met veel aandacht voor samen bewegen en activiteiten in de nabije omgeving.
Bent u 65 jaar of ouder? Of komt u als professional of vrijwilliger regelmatig in contact met 65-plussers in uw wijk? Dan bestaat er een grote kans dat wij u binnenkort benaderen om met ons mee te denken. Wij hopen natuurlijk dat u met ons mee wilt doen.
Indien u niet benaderd wordt maar toch graag op de hoogte gehouden wilt worden over het project, dan kunt u een e-mail sturen naar Lieke.Duijsens@ou.nl of bellen naar tel. 045-5762487.
Ook wanneer u ons wilt wijzen op belangrijke ontwikkelingen of initiatieven in uw buurt, dan horen wij dat graag! Uw bijdrage is van grote meerwaarde voor ons.
* Deze vragenlijsten worden gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek naar gezondheid, beweging en welbevinden. Antwoorden op de vragenlijsten worden geheel anoniem (niet-herleidbaar) en volgens de privacywetgeving verwerkt.